אנו אוהבים להיפגש עם הלקוחות שלנו פנים אל פנים. לשם כך אנו מכנסים את מיטב המוחות למצוא דרכים מעניינות ומעוררות השראה להכיר אתכם. בתחילת חודש ינואר נערך מפגש לקוחות, או כפי שאנו מכנים אותו “מפגש לופאים”. החלטנו לחשוף את לב העניינים הרגיש ביותר של החברה, המקום שבו כל הקסם קורה – בית הדפוס לספרים ההולנדיים בראשון לציון.
הגעתם במיטב מחלצותיכם בערב של סופה שלא אכזבה את אפילו את דני רופ. לאחר התכנסות וכיבוד וכמובן הפשרה מהקור שבחוץ, ערכנו סיור בבית הדפוס והתחמם לנו הלב. למדנו על התהליך שהספר עובר מהרגע שסיימתם לערוך ולעצב אותו במחשב, ועד שהוא יוצא מבית הדפוס לביתו החדש.
היכרנו את מכונת ה fastblock book החדשנית והראשונה מסוגה בישראל להדפסת ספרי תמונות שטוחים באיכות פרימיום, בהדפסה דיגיטלית. צפינו בהדפסה “בשידור חי” של ספר הולנדי, ובעיקר נהנינו מלהתבונן בקסם קורה במציאות.
לאחר מכן התיישבנו להקשיב להרצאה מפי אמן צילומי הרחוב הבינלאומי, פליקס לופה. ייחודיותו של פליקס כצלם רחוב היא ביכולת שלו לתעד את הרגע היחיד והמיוחד ללא עזרים חיצוניים מיוחדים, אלא בשימוש בתאורה טבעית בלבד. האנשים האמתיים, הצמחים והחי שמסביב- הם סטודיו הצילום שלו.
בסיום הערב, לאחר שהכרנו ושמחנו והתאהבנו מחדש, קיבלתם מאתנו גם תמונה פנורמית מודפסת שאתם צילמתם ושלחתם אלינו. כי באמת שהתאהבנו.
תודה לכל הלקוחות המדהימים שלקחו חלק במפגש הלופאים שלנו.
תודה לאחד שהגיע מרמת הגולן הצפונית, ולזו שהייתה מספיק אמיצה להגיע גם מבאר שבע.
תודה ללקוח שהביא תפוזים עסיסיים ישר מהפרדס שלו ולכל מי שהביא עימו שק של מצב רוח טוב.

נתראה בפעילות הבאה

20150106_171231